REKRUTACJA

PODYPLOMOWE STUDIA ANIMACJA KULTURY
2 semestry
200 godz. dydaktycznych
30 punktów ECTS
 


PODYPLOMOWE STUDIA ARTETERAPII I TERAPII ZAJĘCIOWEJ
3 semestry
375 godz. dydaktycznych
45 punktów ECTS


Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza na
warsztat arteterapii
„Podróż do wnętrza samego siebie poprzez intrahistorię ilustrowaną”

Jest to propozycja warsztatu artystycznego, w trakcie którego prowadzący zabierze uczestników w introspekcyjną podróż, a uruchomiony proces kreatywny nastawiony będzie na stworzenie własnej intrahistorii ilustrowanej. W trakcie warsztatów wykorzystane zostaną koncepcje arteterapeutyczne Jean - Pierre’a Klein’a.

Termin i miejsce warsztatu:
1.10.2019 r. (wtorek)
WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14,
godz. 14:00-20:00
UWAGA! Rekrutacja zakończona – brak wolnych miejsc!

Uczestnicy: osoby dorosłe, które pragną wzbogacić swą praktykę zawodową poprzez arteterapię, a także takie, które poszukują drogi rozwoju osobistego poprzez sztukę – grupa 15 osobowa.
Metodologia: zastosowanie różnych technik arteterapeutycznych do stworzenia indywidualnej historii ilustrowanej, która pomoże uczestnikom poznać siebie na nowo.

Warsztat poprowadzi: Francisco José Marín González – od 2008 r. realizuje zajęcia terapii artystycznej i kreatywności dla dzieci i rodzin oraz kształci specjalistów.
Absolwent wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Sewilli. Specjalista w zakresie grafiki, projektowania graficznego, grawerowania oraz poligrafii. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Nowe Technologie i Edukacja na Uniwersytecie Comillas w Madrycie, gdzie uzyskał również tytuł Mastera, Specjalisty Pedagogiki Terapeutycznej, Arteterapii i Kreatywności. Współpracował kolejno z Gabinetem Psychopedagogicznym w Sewilli, Centrum Edukacji i Pomocy dla Osób Niepełnosprawnych (Ciudad de San Juan de Dios w Sewilli). Prowadził kursy i warsztaty w prowincji Barcelona. Związany z Centrum Terapii „Essencia" w Premia de Mar (Barcelona). Ponadto od 2014 r. współpracuje, jako ilustrator książek dla dzieci, z Wydawnictwem OB STARE.

Współprowadzenie warsztatu wraz z tłumaczeniem: Izabela Chaniewska

Warsztatom towarzyszy wystawa prac Francisco José Marín Gonzáleza w holu Galerii Spodki WOAK.
Zapraszamy uczestników warsztatów na wernisaż 30.09.2019 r. godz. 18:00
Wystawę można obejrzeć do 14 października 2019r.

Koordynator projektu: Wanda Młyńczyk – Kierownik Dziełu Edukacji WOAK,
tel. 85 740 37 25
edukacja@woak.bialystok.pl 

DOKUMENTY DO POBRANIA:
PROGRAM WARSZTATU

 

 

 

[ powrót ]