Cykl "Od inspiracji do publikacji"
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza na warsztaty literackie w ramach cyklu spotkań „Od inspiracji do publikacji”, którego tematem będzie promocja twórczości literackiej na spotkaniu autorskim oraz w mediach społecznościowych
 
Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2019 r. (sobota) w siedzibie WOAK przy ul. Kilińskiego 8, w godz. 10:00–14:00. Podzielone zostanie na dwie części. Pierwsza część, zatytułowana "Jak dobrze wypaść na spotkaniu literackim? Warsztat dla autorów", poświęcona będzie przygotowaniu autora do udziału w spotkaniu literackim poprzez omówienie doboru tekstów, przygotowanie biografii twórczej i zaprezentowanie się przed publicznością, z uwzględnieniem pozawerbalnej mowy ciała. Zostanie również przeprowadzony trening aktywnego słuchania i asertywności.
Natomiast w części drugiej, pod tytułem "Canva i promocja twórczości literackiej w mediach społecznościowych", uczestnicy zapoznają się z graficznym programem Canva, dającym duże możliwości ciekawego prezentowania swojej twórczości w mediach społecznościowych.
 
Warsztaty poprowadzi Dominik Sołowiej – dziennikarz, krytyk literacki, właściciel agencji reklamowej Studio DS Info, współprowadzący Środy Literackie w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zgłoszenia do 10 grudnia 2019 r., tel. 857 403 722, 857 326 800 lub promocja@woak.bialystok.pl.
 
[ powrót ]